Zapraszam na koncert w ramach II edycji Festiwal Muzyki Organowej w Gorlicach!
29 maja (piątek), godz. 17:00
Aula ZPSM w Gorlicach
Koncert perkusyjno-organowy:
Karol Nabożny (Rzeszów), Marek Burda (Kielce), Adam Sokulski oraz uczniowie SM I st. w Błażowej
https://www.gorlice.pl/pl/220/26177/ii-festiwal-muzyki-organowej-w-gorlicach.html
Podczas wyjątkowego wieczoru będzie można usłyszeć muzykę inspirowaną brzmieniem symfonicznym, energią rytmu oraz przestrzenią muzyki filmowej. W programie znajdą się również kompozycje autorstwa Karol Nabożny, w tym utwór „Grunwald”.
To spotkanie tradycji organowej z nowoczesną wyobraźnią muzyczną, perkusyjną energią oraz koncertową narracją pełną emocji i monumentalnego brzmienia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej, symfonicznej i współczesnej!
#FestiwalMuzykiOrganowej #Gorlice #KarolNabożny #Grunwald #MuzykaOrganowa #Koncert #MuzykaWspółczesna #PercussionMusic #PolskaMuzyka #MusicFestival



